آخرین اخبار
کد خبر: 5196

تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸

افتتاحیه پنجمین پارک مخصوص بانوان در آينده ای نه چندان دور

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از افتتاح پنجمین پارک مخصوص بانوان در آینده نزدیک خبر داد.     به گزارش خبری سایت خبرنگار ، مهندس مجتبی یزدانی اظهار کرد: به‌دنبال احداث و بهره‌برداری از چهار بوستان ویژه بانوان، بوستان بهشت مادران در منطقه ۳، بوستان پردیس بانوان در منطقه ۱۵، بوستان نرگس در منطقه ۱۸، […]

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از افتتاح پنجمین پارک مخصوص بانوان در آینده نزدیک خبر داد.

 

افتتاح پنجمین پارک مخصوص بانوان

 

به گزارش خبری سایت خبرنگار ، مهندس مجتبی یزدانی اظهار کرد: به‌دنبال احداث و بهره‌برداری از چهار بوستان ویژه بانوان، بوستان بهشت مادران در منطقه ۳، بوستان پردیس بانوان در منطقه ۱۵، بوستان نرگس در منطقه ۱۸، بوستان شهربانوی بوستان ولایت در منطقه ۱۹، پنجمین بوستان بانوان به‌مساحت ۳۵ هکتار در منطقه ۴ شهرداری تهران و در محدوده جنگلهای لویزان، ضلع جنوبی اتوبان بابایی و ضلع غربی باغ پرندگان در دست اجرا است که به‌زودی برای استفاده بانوان به افتتاح خواهد رسید.

 

 

یزدانی گفت: این بوستان در اراضی بوستان جنگلی لویزان واقع شده است و به‌دلیل موقعیت و شرایط ویژه سایت، درختان موجود و توپوگرافی طبیعی محل حفظ شده است و مکان‌های تفرجی و مسیرهای جدید در آن جانمایی شده‌اند. همچنین برای احداث این بوستان از مصالح بومی و سازگار با شرایط محیط استفاده شده است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه ساخت و احداث بوستان بانوان لویزان توسط سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران در راستای ارتقای سلامت و ورزش بانوان در دست انجام است که شامل امکاناتی نظیر زمین‌های روباز ورزشی، زمین اسکیت، ساختمان خانه کودک، زمین بازی کودکان و… است.

به‌گفته یزدانی پوشش گیاهی و فضای سبز این بوستان با بهره‌گیری از شبکه آبیاری قطره‌ای است.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.