آخرین اخبار
کد خبر: 2200

تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۷

حضور سپاه و ارتش در زلزله کرمانشاه

خبرنگار | فرمانداران، ارتش، سپاه و هلال‌احمر در مناطق حضور دارند و برق ۳ شهرستان سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب درحال حاضر وصل شده است.  حضور سپاه و ارتش در زلزله کرمانشاه مهرداد سالاری ضمن اشاره به وقوع زلزله‌ای به قدرت ۶.۴ ریشتر در ساعت ۲۰:۰۷ دیشب در استان کرمانشاه، اظهار داشت: در پی وقوع این […]

خبرنگار | فرمانداران، ارتش، سپاه و هلال‌احمر در مناطق حضور دارند و برق ۳ شهرستان سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب درحال حاضر وصل شده است.

زلزله کرمانشاه

 حضور سپاه و ارتش در زلزله کرمانشاه

مهرداد سالاری ضمن اشاره به وقوع زلزله‌ای به قدرت ۶.۴ ریشتر در ساعت ۲۰:۰۷ دیشب در استان کرمانشاه، اظهار داشت: در پی وقوع این زمین لرزه در عمق ۷ کیلومتری زمین، برق ۳ شهرستان سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب قطع شده بود که درحال حاضر وصل شده است.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه از تلفات احتمالی و زخمی‌ها تاکنون آماری در دست نداریم، افزود: تیم‌های امدادی و نیز فرمانداران، ارتش، سپاه و هلال‌احمر در مناطق حضور دارند و ستاد بحران در شهرستان‌ها برقرار شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم این زمین لرزه خسارت جانی نداشته باشد، خاطرنشان کرد: تعدادی از واحدهای روستایی اعلام کردند که آسیب دیدند اما تیم‌های ارزیابی در منطقه فعال و درحال بررسی مناطق زلزله‌زده هستند. قطعاً در تعدادی از روستاها تخریب نه اما اسیب‌دیدگی منازل روستایی را داشته‌ایم.

سالاری تصریح کرد: ممکن است تعدادی از روستاها قطع برق داشته باشند که تیم‌ها در حال کنترل و رفع مشکلات احتمالی هستند. مردم ارامش خود را حفظ کنند و به راهنمایی تیم‌های امدادی توجه داشته باشند.

در حال حاضر شرایط آرام است؛ آب و برق وصل شده‌اند و سیستم مخابراتی هیچ مشکلی ندارد. همچنین تیم‌های ارزیاب در منطقه حضور دارند و در حال بررسی مشکلات منطقه هستند.

متأسفانه در این حادثه ۲۴۱ نفر مجروح شدند  و ۲ نفر نیز جان باختند.

در حال حاضر شرایط آرام است؛ آب و برق وصل شده‌اند و سیستم مخابراتی هیچ مشکلی ندارد. همچنین تیم‌های ارزیاب در منطقه حضور دارند و در حال بررسی مشکلات منطقه هستند.

سعیدی در خصوص خرابی‌های منطقه گفت: در حال حاضر به طور قطع نمی‌توان آماری از خرابی ارائه کرد ولی طی ساعات آینده میزان آن اعلام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.