آخرین اخبار
کد خبر: 5190

تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸

زمان واریز وام ششم بازنشستگان مشخص شد

نوبت ششم و پایانی وام ضروری ۵ میلیون تومانی بازنشستگان و موظفان صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت ۲۴ امشب(چهارشنبه ۱۰ مهرماه) به حساب ۳۲ هزار واجد شرایط باقیمانده واریز می‌شود.     به گزارش سایت خبری خبرنگار وام ضروری ۵ میلیون تومانی ثبت‌نامی سال ۹۷ بازنشستگان و موظفین این صندوق برای سال ۹۸ در شش […]

نوبت ششم و پایانی وام ضروری ۵ میلیون تومانی بازنشستگان و موظفان صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت ۲۴ امشب(چهارشنبه ۱۰ مهرماه) به حساب ۳۲ هزار واجد شرایط باقیمانده واریز می‌شود.

 

وام نوبت ششم بازنشستگان امشب

 

به گزارش سایت خبری خبرنگار وام ضروری ۵ میلیون تومانی ثبت‌نامی سال ۹۷ بازنشستگان و موظفین این صندوق برای سال ۹۸ در شش مرحله و برای حدود ۲۰۰ هزار بازنشسته واجد شرایط در نظر گرفته شده بود، که پنج مرحله آن تا نیمه نخست شهریورماه به حساب حقوقی ۱۶۸هزار نفر از واجدین شرایط و براساس نوبت بندی انجام شده واریز شد.

نوبت ششم و پایانی این وام نیز با همکاری بانک صادرات ایران تا ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه) به حساب ۳۲ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین باقی مانده واریز و به این ترتیب پرونده وام ضروری ۵ میلیون تومانی بسته می‌شود.

گفتنی است، ثبت‌نام اینترنتی وام ۷ میلیون تومانی بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگان کشوری در سال ۹۸ نیز که از ابتدای مهر ماه در سایت این صندوق آغاز شده است، تا ۳۰ مهر ماه همچنان ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.