آخرین اخبار
کد خبر: 2108

تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷

ظاهر متفاوت مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

خبرنگار | فیلمبرداری سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی در تهران ادامه دارد و مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی حضور خواهد داشت. مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی فیلمبرداری سریال «نهنگ آبی» تازه‌ترین تولید شبکه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، تهیه کنندگی سعید ملکان و نویسندگی بهرام توکلی در حالی در تهران […]

خبرنگار | فیلمبرداری سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی در تهران ادامه دارد و مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی حضور خواهد داشت.

مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

مصطفی زمانی در سریال نهنگ آبی

فیلمبرداری سریال «نهنگ آبی» تازه‌ترین تولید شبکه نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، تهیه کنندگی سعید ملکان و نویسندگی بهرام توکلی در حالی در تهران ادامه دارد.

مصطفی زمانی در نهنگ آبی در کنار لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، حسین یاری، ویشکا آسایش، مجید مظفری، ماهور الوند، پریوش نظریه، آزاده صمدی، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی ایفای نقش می‌کند.

این سریال در ابتدا قرار بود با نام تلگرام منتشر شود اما نامش بنا به دلایلی به نهنگ آبی تغییر پیدا کرد. در این سریال برای نخستین بار لیلا حاتمی و ساعد سهیلی در شبکه نمایش خانگی حضور خواهند داشت.

نهنگ آبی در ۳۰ قسمت تهیه و در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

  • زهرا

    تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۷

    خوبه

  • زهرا

    تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۷

    خ

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.