آخرین اخبار
کد خبر: 5284

تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸

یک میلیون و ۴۰۰ هزار نیازمند بیکار در کشور هستند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: امروز وب سایت موکب اشتغال محرومان راه‌اندازی شد تا نسبت به اشتغال یک میلیون و ۴۰۰ هزار نیازمند در کشور اقدام شود.     به گزارش خبری سایت خبرنگار حجت‌الله عبدالملکی در حاشیه رونمایی از وب‌سایت موکب اشتغال محرومان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این وب‌سایت در راستای اشتغال […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: امروز وب سایت موکب اشتغال محرومان راه‌اندازی شد تا نسبت به اشتغال یک میلیون و ۴۰۰ هزار نیازمند در کشور اقدام شود.

 

آغاز به کار وب سایت موکب اشتغال

 

به گزارش خبری سایت خبرنگار حجت‌الله عبدالملکی در حاشیه رونمایی از وب‌سایت موکب اشتغال محرومان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این وب‌سایت در راستای اشتغال محرومان و نیازمندان راه‌اندازی خواهد شد.

همکاری شهرداری با یک شرکت مسافربر

 

وی تصریح کرد: وب‌سایت موکب اشتغال محرومان از امروز در فضای مجازی به صورت دائمی راه‌اندازی خواهد شد و محرومان نیازمند به اشتغال و همچنین خیرین می‌توانند با ورود به این سایت از خدمات در نظر گرفته شده استفاده کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امام خمینی (ره) گفت: براساس آمار یک میلیون و ۴۰۰ هزار نیازمند بیکار در کشور وجود دارند که باید تلاش شود برای این تعداد افراد شغل ایجاد کرد.

عبدالملکی افزود: وب‌سایت موکب اشتغال محرومان این ظرفیت را دارد تا برای محرومان و نیازمندان شغل فراهم کند و در واقع خیرینی که قصد خدمت به محرومان را در حوزه اشتغال دارند می‌توانند با مراجعه به این سایت اقدام به ثبت‌نام و کمک‌رسانی داشته باشند.

وی تصریح کرد: تأمین سرمایه، ضمانت وام، آموزش کسب و کار فنی و حرفه‌ای، مشاوره، بازاریابی، و کمک به تامین مواد اولیه برای ایجاد اشتغال از خدماتی است که در وب‌سایت موکب اشتغال محرومان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی این وب‌سایت همزمان با ایام اربعین حسینی گفت: همزمانی فعالیت این وب‌سایت با اربعین گره خورده است و در واقع بنا داریم از مدل خدمت‌رسانی در اربعین در حوزه اشتغال محرومان و نیازمندان بهره ببریم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امام خمینی (ره) گفت: برهمین اساس خیرین، کارآفرینان و محرومان و نیازمندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت موکب اشتغال محرومان ثبت‌نام و در یک فرایند مشخص از خدمات در نظر گرفته شده استفاده کنند که البته ثبت‌نام در این وب‌سایت محدودیتی ندارد و اشخاص حقیقی، حقوقی، شرکت‌های خصوصی و هیئت‌ها و… می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.