آخرین اخبار
کد خبر: 5237

تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸

۱۰۰ اتوبوس ویژه برای انتقال زنان به استادیوم آزادی مستقر خواهند شد

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران از اختصاص ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زنان به ورزشگاه ازادی خبر داد.       به گزارش سایت خبری خبرنگار پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران درباره تمهیدات سازمان اتوبوسرانی برای مسابقه فوتبال ایران و کامبوج گفت: ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ویژه بانوان جهت انتقال آنها از پارکینگ شماره ۱۹ و ۲۰ به داخل استادیوم در نظر گرفته شده […]

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران از اختصاص ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زنان به ورزشگاه ازادی خبر داد.

 

 

۱۰۰ اتوبوس ویژه برای انتقال زنان به استادیوم

 

به گزارش سایت خبری خبرنگار پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران درباره تمهیدات سازمان اتوبوسرانی برای مسابقه فوتبال ایران و کامبوج گفت: ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ویژه بانوان جهت انتقال آنها از پارکینگ شماره ۱۹ و ۲۰ به داخل استادیوم در نظر گرفته شده و ۴۰۰ دستگاه اتوبوس نیز برای سایر تماشاگران جهت انتقال از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو پیش‌بینی کرده‌ایم.

 

 

وی افزود: این اتوبوس‌ها هم برای مسیر رفت و برگشت جابه‌جایی مسافران را انجام می‌دهند و تمهیدات لازم در این راستا در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران گفت: بلیت‌های تک‌سفره اتوبوس نیز رونمایی شد که تماشاگران در این مسابقه می‌توانند جهت نقل و انتقال به ورزشگاه آزادی از آن بهره‌مند شوند.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.