آخرین اخبار
کد خبر: 5272

تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸

۲۰ مهر آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون‌های وکالت و کارشناسان رسمی

سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام و تغییراتی در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۸ خبر داد.     به گزارش سایت خبری خبرنگار امروز مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری و نیز آزمون وکالت کانون های وکلای دادگستری به پایان می رسد. بیشتر بخوانید : مردم نگران […]

سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام و تغییراتی در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۸ خبر داد.

 

20 مهر آخرین مهلت ثبت نام در آزمون های وکالت

 

به گزارش سایت خبری خبرنگار امروز مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری و نیز آزمون وکالت کانون های وکلای دادگستری به پایان می رسد.

قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین

بیشتر بخوانید : مردم نگران افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین نباشند

 

 

ثبت نام متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری کشور از ۷ مهر آغاز شده و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام خود باید اقدام می کردند.
مهلت ثبت نام در این آزمون در مرحله اول تا ۱۷ مهر تمدید شد و در مرحله بعدی تا ۲۰ مهر تمدید شده است.
براساس این خبر، هزینه ثبت نام در آزمون وکالت امسال، ۱۱۰ هزار تومان تعیین شده است.
همچنین ظرفیت پذیرش این آزمون ۳۴۷۶ نفر است که نسبت به سال گذشته حدود ۳۷۱ نفر افزایش داشته است.
ثبت نام به صورت اینترنتی و در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود و آزمون وکالت نیز روز جمعه ۸ آذر برگزار خواهد شد.
همچنین آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در تاریخ ۲۴ آبان برگزار می شود و داوطلبان این آزمون نیز فقط تا پایان امروز مهلت ثبت نام دارند.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.