آخرین اخبار
کد خبر: 3344

تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

جلوگیری از خروج بیش از ۱۳ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی

جلوگیری از خروج بیش از ۱۳ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی خبرنگار | سردار ماشالله جان‌نثار اظهار داشت: در راستای جلوگیری از خروج غیرقانونی سوخت از مرزهای استان و برخورد با فعالیت قاچاقچیان سرمایه‌های ملی، مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری سوخت قاچاق شدند. وی ادامه داد: مرزبانان […]

جلوگیری از خروج بیش از ۱۳ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی

خبرنگار | سردار ماشالله جان‌نثار اظهار داشت: در راستای جلوگیری از خروج غیرقانونی سوخت از مرزهای استان و برخورد با فعالیت قاچاقچیان سرمایه‌های ملی، مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری سوخت قاچاق شدند.

وی ادامه داد: مرزبانان این استان با هوشیاری کامل و نظارت مستمر بر نوار مرزی کشور، موفق شدند بیش از ۱۳ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۷۶۱ میلیون و ۵۳۰ هزار ریال را طی ۴ روز کشف کنند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی اظهار کرد: مرزبانان این فرماندهی در پست کنترل و مراقبت مرزی هنگ تایباد با کنترل دقیق خودروهای ترانزیتی موفق شدند قاچاقچیان سوخت را شناسایی کرده و از آنها ۱۳ هزار و ۸۴۶ لیتر سوخت قاچاق را کشف کنند و ضمن تشکیل پرونده تحویل مراجع مربوطه شدند.

جان‌نثار با اشاره به افزایش چشمگیر کشفیات در حوزه سوخت‌های قاچاق، بیان کرد: این افزایش کشفیات، نشان از دقت مرزبانان خراسان رضوی در برخورد با خوردروهای ترانزیتی و تجسس دقیق وسایل نقلیه عبوری از نوار مرز است، مرزبانان این استان همواره در تلاش هستند تا مرزهای خراسان رضوی عاری از هرگونه قاچاق سوخت و خارج کردن سرمایه‌های ملی باشد.

 

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.