آخرین اخبار
کد خبر: 3937

تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۸

انصراف «آژانس ادبی کیا» از حضور در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

لیلی حائری یزدی، مدیر آژانس ادبی کیا گفت: با توجه به وجود تحریم‌ها و شرایط کنونی نشر نمی‌توانیم فعالیت چندانی درنمایشگاه فرانکفورت داشته باشیم. از این رو احتمال حضور ما در آلمان صفر است. خبرنگار | آژانس ادبی کیا طی سال‌های گذشته، هر ساله در نمایشگاه کتاب فرانکفورت که بزرگترین رویداد فرهنگی از نظر تبادلات […]

لیلی حائری یزدی، مدیر آژانس ادبی کیا گفت: با توجه به وجود تحریم‌ها و شرایط کنونی نشر نمی‌توانیم فعالیت چندانی درنمایشگاه فرانکفورت داشته باشیم. از این رو احتمال حضور ما در آلمان صفر است.

آژانس ادبی کیا

خبرنگار | آژانس ادبی کیا طی سال‌های گذشته، هر ساله در نمایشگاه کتاب فرانکفورت که بزرگترین رویداد فرهنگی از نظر تبادلات نشر و کالاهای مرتبط به آن است، شرکت کرده بود اما در سال جاری به آلمان نخواهد رفت.

بر اساس این گزارش، لیلی حائری یزدی، مدیر آژانس ادبی کیا به خبرنگار فارس گفت: با توجه به شرایط کنونی و تحریم‌ها در نمایشگاه کتاب فرانکفورت حاضر نخواهیم شد.

وی اضافه کرد: شرایط به گونه‌ای است که با توجه به تحریم‌ها نمی‌توانیم فعالیت زیادی داشته باشیم. از این رو در این رویداد شرکت نمی‌کنیم.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت از سال ۱۹۴۹ برگزار می‌شود که نزدیک به ۷۰۰۰ ناشر از ۱۰۰ کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند که حکایت از اهمیت این رویداد فرهنگی دارد.

آژانس ادبی کیا عمدتا به معرفی ادبیات کودک و نوجوان و کتاب‌های مصور می‌پردازد و آثار ایرانی را ارائه می‌کند.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.