آخرین اخبار
کد خبر: 4115

تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۸

طراحی دستگاه خوردگی جریان تزریقی در شناورها

دستگاه خوردگی جریان تزریقی در شناورها به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان طراحی می‌شود. خبرنگار | به گزارش گروه سایت خبرنگار به نقل از  مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد چالش نوآوری طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها توسط ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت […]

دستگاه خوردگی جریان تزریقی در شناورها به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان طراحی می‌شود.

طراحی دستگاه خوردگی

خبرنگار | به گزارش گروه سایت خبرنگار به نقل از  مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد چالش نوآوری طراحی دستگاه حفاظت خوردگی جریان تزریقی در شناورها توسط ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری برگزار شد.

توجه به نیاز صنعت کشور برای توسعه روزافزون تولید داخل یکی از مهمترین فعالیت‌هایی است که مهندسان و پژوهش گران فعال در ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری به آن می پردازند. بنا به تبیین سیاست‌های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر توسعه تولید با توجه به توانایی‌های داخلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است با ایجاد ارتباط میان شرکت‌های دانش بنیان و صنعتگران کشور به این مهم دست یابد.

بر همین اساس ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشخیص نیازمندی حوزه دریایی کشور در بحث خوردگی جریان تزریقی در شناورها و فراخوان‌های گسترده، توانست با معرفی بیش از ۵۰ شرکت فعال در این حوزه به دانشگاه آزاد زمینه همکاری را ایجاد کند.

این چالش با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه، مسوولان ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران برگزار شد.

در این رویداد اعلام شد که طی هماهنگی صورت گرفته با شرکت‌های صاحب نظر در زمینه خوردگی شناورها، ۱۳ طرح برای رفع این مشکل صنعت دریایی توسط دبیرخانه چالش دریافت شد که پس از داوری اولیه، ۶ طرح نهایی شد.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.