آخرین اخبار
کد خبر: 4516

تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

توسعه ۵ مرکز مخابراتی تهران

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در۵ مرکز مخابراتی انجام می شود. خبرنگار | به گزارش سایت خبرنگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی محلاتی، جماران و دماوند از امروز دهم شهریور ماه آغاز می شود. با اجرای عملیات مذکور […]

عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در۵ مرکز مخابراتی انجام می شود.

توسعه 5 مرکز مخابراتی

خبرنگار | به گزارش سایت خبرنگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی محلاتی، جماران و دماوند از امروز دهم شهریور ماه آغاز می شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشتریان در مراکز مخابرات محلاتی و جماران از ساعت ۲۴ به مدت ۴ ساعت و در مرکز مخابرات دماوند از ساعت ۲ بامداد به مدت ۴ ساعت با اختلال همراه است.

همچنین، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی سلمان فارسی و اندیشه (فاز ۲) از  ۹ شهریور در حال انجام است.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشتریان در مرکز مخابرات سلمان فارسی با پیش شماره های ۲۲۰۶ تا ۲۲۰۹، ۲۲۱۱ تا ۲۲۱۴، ۲۲۳۷ تا ۲۲۳۹، ۲۶۷۴ و ۲۶۷۶ در محدوده خیابان های دشت بهشت و شب بو و در مرکز مخابرات اندیشه (فاز ۲) با پیش شماره ۶۵۵۴ در محدوده بلوار شقایق، بلوار ولایت، مجتمع پرشیا و مجتمع آموزشی ثمره ای به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.