آخرین اخبار
کد خبر: 4284

تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

انجام پروازهای داخلی در ترمینال یک فرودگاه امام/انجام پروازهای ۶ ایرلاین از ترمینال سلام

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جزئیات افزایش پروازهای ترمینال سلام در فرودگاه امام خمینی (ره) را تشریح کرد. خبرنگار | به گزارش سایت خبرنگار به نقل از پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ‌ حسن خوشخو با بیان این خبر اظهار داشت: در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به […]

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) جزئیات افزایش پروازهای ترمینال سلام در فرودگاه امام خمینی (ره) را تشریح کرد.

پروازهای داخلی در ترمینال یک فرودگاه امام

خبرنگار | به گزارش سایت خبرنگار به نقل از پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ‌ حسن خوشخو با بیان این خبر اظهار داشت: در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مسافران و  بهره‌برداری حداکثری از منابع و تجهیزات فرودگاهی، شماری از پروازهای ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به ترمینال گالری سلام این مجموعه منتقل خواهند شد.

معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت : وجود زیرساخت‌ها و امکانات کافی در ترمینال گالری سلام موجب شد تا پس از بررسی‌های لازم و با هماهنگی همه نهادهای فعال در امر اعزام و پذیرش مسافران، تعداد پروازهای این ترمینال را افزایش دهیم.

خوشخو با اشاره به انتقال برخی پروازها به ترمینال سلام بیان کرد: با انتقال این پروازها، ظرفیتی جدید در ترمینال مسافری شماره یک شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ایجاد می‌شود که قصد داریم از این ظرفیت برای برقراری پروازهای داخلی استفاده کنیم و هم اکنون در حال آماده سازی ترمینال یک برای شروع پروازهای داخلی هستیم.

وی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد با شرکت های هواپیمایی، مقرر شد پروازهای بین‌المللی شرکت‌های هواپیمایی آسمان، آذربایجان، سلام‌ایر، العراقیه، براوو و آرمینا از ترمینال گالری سلام انجام شود.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.