آخرین اخبار
کد خبر: 4092

تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۸

عاملی انتصاب ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی انتصاب پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت. خبرنگار | به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی انتصاب پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت. […]

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی انتصاب پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت.

ریاست بنیاد مستضعفان

خبرنگار | به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی انتصاب پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت.

در متن کامل پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به پرویز فتاح آمده است: «حُسن اعتماد و انتصاب شایسته آن برادر ارجمند از جانب رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به ریاست بنیاد مستضعفان را صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

نهاد بنیاد مستضعفان به عنوان نهاد اصیل برآمده از انقلاب اسلامی وظیفه خطیری در محرومیت زدایی و مبارزه با فقر و تقویت بنیه اقتصادی اقشار آسیب پذیر بر عهده دارد و با توجه به سوابق ارزشمند شما قطعا دراین بخش هم ان‌شاءلله توفیق با شما قرین و همراه خواهد بود.

مجددا این انتصاب شایسته را خدمت آن برادر ارجمند تبریک عرض کرده و دوام توفیقات شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.