آخرین اخبار
کد خبر: 3757

تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۸

شلیک هم‌زمان ۴ موشک بالستیک از یمن به جنوب عربستان

منابع یمنی از شلیک هم‌زمان چهار فروند موشک بالستیک «زلزال-۱» به مواضع شبه‌نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در جنوب عربستان خبر دادند. خبرنگار | نیروهای ارتش یمن و انصارالله دوشنبه شب، با شلیک چهار فروند موشک بالستیک «زلزال-۱»، مواضع شبه‌نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در منطقه عسیر واقع در جنوب غرب عربستان را هدف قرار […]

منابع یمنی از شلیک هم‌زمان چهار فروند موشک بالستیک «زلزال-۱» به مواضع شبه‌نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در جنوب عربستان خبر دادند.

شلیک هم‌زمان 4 موشک بالستیک

خبرنگار | نیروهای ارتش یمن و انصارالله دوشنبه شب، با شلیک چهار فروند موشک بالستیک «زلزال-۱»، مواضع شبه‌نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی در منطقه عسیر واقع در جنوب غرب عربستان را هدف قرار دادند.

منابع یمنی می‌گویند که این موشک‌ها به اهداف مورد نظر در منطقه الربوعه در منطقه عسیر اصابت کرده است.

یک منبع یمنی به شبکه المسیره گفت که بر اثر اصابت این موشک‌ها، شماری از عناصر شبه نظامی کشته و زخمی شدند. وی گفت که این موشک ها به صورت همزمان به سمت اهداف معین شلیک شد.

حملات موشکی ارتش یمن در واکنش به حملات عربستان که از فروردین سال ۱۳۹۴ آغاز شده و بی‌وقفه ادامه یافته و هزاران کشته و زخمی و آواره برجای گذاشته، از ابتدای سال ۲۰۱۸  افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته است.

ارسال دیدگاه

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.